Niçin Dorca Enerji?

Bizden

Bilim ve Mühendislik alanlarında yaşanan önemli gelişmeler, insanların günlük yaşamında kullanacağı çok sayıda yeni ürün ve uygulamanın ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Yeni teknolojik ürünlerin insanların önemli gereksinimlerini karşılaması, artan isteklere kısa süre içinde yanıt vermesi, geniş kesimlerin hızlı erişimine olanak sağlaması sayesinde teknolojiye bağımlılığımız ve bunun yanı sıra Enerji ve Haberleşme teknolojilerinin gelişmesine ilişkin isteği attırmaktadır. 

Ayrıntı Teknolojileri’nin grup şirketi olarak 23 Kasım 2022’de çalışmalarına başlayan Dorca Enerji, Yenilenebilir Enerji ve Telekomünikasyon sektörlerini hizmet alanı olarak belirlemiştir. 

Ayrıntı Teknolojileri’nin yenilenebilir enerji ve telekomünikasyon sektörlerinde 13 yılı aşan hem ulusal hem de uluslararası, teknik ve idari tecrübesini de bünyemizde barındırarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 

Neden Dorca Enerji?

Dorca Enerji’yi; özellikle Orta Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, hem uluslararası alanda hem de ulusal çapta öncelikle Yenilenebilir Enerji ve Haberleşme alanlarında, anahtar teslimi (EPC) projeleri hayata geçirmek için 23.11.2022 tarihinde kurduk.

Grup firmamız Ayrıntı Teknolojileri’nin sektördeki deneyimini aynı titizlikle sürdürmeye kararlıyız. Dünyada enerji krizinin aşılması ciddi mühendislik bilgisi gerekmektedir. Özellikle de karbon salınımını azaltacak teknolojiler ile ilgili çözüm üreten ciddi firma sayısı ise oldukça azdır. 

Dorca Enerji olarak bizler alanımızla ilgili bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, dünya çapında yapılan uygulamaları sürekli izliyor, çeşitli kaynaklardaki verileri titizlikle gözden geçiriyoruz. Bunların analizini kendi bilgi ve deneyimlerimiz ile birleştirerek uygulamalarımıza yansıtıyoruz. 

Yurtdışı ve yurtiçinde Enerji ve Haberleşme alanında Güneş ve Rüzgar Enerji santralleri, Solar aydınlatma sistemleri, Elektrik Dağıtım Şebekelerinin tüm mühendislik, üretim, teslim ve montaj işlemleri (EPC-Engineering Procurement and Construction) ve kurulum sonrasındaki bakım, işletme, uzaktan izleme, yönetme ve onarım hizmetlerini profesyonelce yapmaktayız.

Dorca Enerji; EPC hizmetine ek olarak, kurulum için gerekli tüm güncel ve 1. Sınıf ürünlerin satışını da yapmak adına online alışveriş olanağı sağlayan Ayar Teknik (www.ayarteknik.com) sitesini bünyesinde barındırmaktadır.